Aruteluõhtu "Parima kinnisvara-alase lõputöö" konkursi võitjaga

Tulemas on aruteluõhtu Kinnsivaramagaatide poolt korraldatatava konkursi "Parim kinnisvara-alane lõputöö"  võitja Grete Laanmetsaga. Konkursist saab rohkem lugeda siit: http://kvmagnaadid.ee/uudis/konkursi-parim-kinnisvara-alane-loputoo-2015-voitja-selgunud

Grete kirjutas oma bakalaureusetöö Eesti Maaülikoolis teemal "NIMBY sündroom Tartu linna näitel: mitmene juhtumiuuring". NIMBY ehk Not In My Back Yard (mitte-minu-naabrusse-sündroom) on väga levinud probleem ka Tartu linnas kui soovitakse midagi ehitada. Töös jõuti järeldusele, et peamised vastuolu põhjused on hoonete kõrgus ja suurus, liiklustiheduse suurenemine, ehitustegevusega kaasnevad kahjustavad mõjud, müra- ja õhusaaste ning privaatsuse vähenemine või kadumine. Lisaks selgus, et linlaste jaoks on oluline osaleda planeeringute arutelus ning saada informeeritud võimalike riskide osas.

Tänseks töötab Grete Domus Kinnisvaras hindaja assistendina.

Grete teeb meile ülevaatliku kokkuvõtte oma tööst ning saame küsida täiendavaid küsimusi. Peale arutelu pakuvad Kinnisvaramagnaadid osalejatele tervitusjooke ja suupisteid. Koht selgub hiljem olenevalt osalejate arvust.

 

Kindlasti on tulemas väga põnev ja uut informatsiooni pakkuv õhtu, otame kõiki osalema! Oslemine üritusel on tasuta.

Et teaksime paljud on tulemas, palun registreeri ennast alloleval vormil!

 

Toimumisaeg: 

05.08.2015 - 17:45 kuni 23:00

Toimumiskoht: 

Domus Kinnisvara Tartu kontor

Registreeru